Vozík pro volný čas


Pro volnočasové aktivity

My a vozík pro volný čas

Sportovní a turistické zážitky z přírody.


PROSPEKT VOZÍČKÁŘI Mave.pdf

Vozík pro volný čas

Vozík pro volný čas

Hippocampe je terénní a plážový invalidní vozík pro osoby se zdravotním postižením. Zajistí jim přístup do obtížného terénu, tam kde se nedostane v městském vozíku: pláž, plavání, turistické trasy, zasněžené cesty.

Sedadlo je vyrobeno ze silné a pohodlné hydrofobní pěny, která neabsorbuje vodu a rychle schne. Jeho modré nebo růžové návleky na konstrukci jsou pohodlné na dotek a neohřívají na slunci. Vozík je nepotopitelný, se svými velkými koly se neboří do písku. Místo kol lze přidělat i lyže pro zimní používání.

Předností je jeho malá velikost, sklopné opěradlo, odnímatelná přítlačná tyč, odnímatelná kola a hmotnost 17kg umožňují snadnou přepravu a úsporu místa pro uložení doma nebo v přepravní tašce (volitelné příslušenství). Čtyři velikosti vozíku a mnoho doplňků, umožní vozík přizpůsobit potřebám postiženého.. Variantou je i vozík pro běh, který umožňuje účast na sportovních akcích. Další variantou je vozík pro přístup postiženého do bazénu ( nutnost pozvolného svažujícího se břehu ).

Vozík pro volný čas Fotogalerie a popis