Invalidé


Široká nabídka úprav

My a handicapované osoby

Upravujeme automobily pro přepravu a montujeme dodatečnou výbavu pro přepravu tělesně postižených a vozíčkářů. Od malých úprav, které zlepšují nastupování, vystupování, přesun, fixaci, až po nájezd vozíčkáře do automobilu. Zde je možnost jak převozu vozíčkáře, tak i řízení auta z vozíku. Řešíme také přepravu více vozíčkářů. Spolupracujeme s mnoha evropskými výrobci a úpravci těchto zařízení. Novinkou je obytný automobil pro rodiny s postiženým členem rodiny.


PROSPEKT VOZÍČKÁŘI Mave.pdf

Přeprava vozíčkářů

Upravujeme automobily pro přepravu tělesně postižených a vozíčkářů. Automobily typu kombi, tak velkoprostorová skříňová vozidla a autobusy. Přeprava od jednoho až po šest vozíků.

Zobrazit více

Nakládání a kotvení

Pro nájezd vozíčkáře do auta, autobusu dodáváme ližiny, montujeme mechanické a elektrohydraulické plošiny. Vhodné od mechanického až po velký elektrický vozík. Do aut montujeme zádržné systémy pro upevnění a fixaci.

Zobrazit více

Sedadla a podlaha

Nabízíme velké množství úprav sedadel a montáž jiných sedadel. Upravujeme také podlahu, montujeme kotvící lišty, nebo i celé hliníkové podlahy.

Zobrazit více

Doplňky a úpravy

Montujeme mnoho různých doplňků, které ulehčují a usnadňují používání automobilu handicapovanými.

Zobrazit více

Výroba a montáž

Vyrábíme nájezdové plošiny a rampy pro lepší přístup do automobilů, autobusů a staveb.

Zobrazit více

Vozík pro volný čas

tlačený vozík pro volnočasové aktivity – na pláž, koupání a plavání, turistické stezky, zasněžené cesty, ale i varianta pro běh a účast na sportovních akcích.

Zobrazit více