EVAN BOX


Unikátní multifunkční modul

Unikátní multifunkční modul EVAN BOX

EVAN BOX ve verzích pro jednu nebo dvě osoby nalezne široké uplatnění v řadě oblastí lidské činnosti.

V exteriéru může být využit při prodeji vstupenek na nejrůznější kulturní a společenské akce, jako přístřešek pro zaměstnance apod.

V interiérech typu openspace ve verzi pro jednu osobu může sloužit jako prostor pro vyřizování privátní komunikace, ve verzi pro dvě osoby k soukromým jednáním mezi obchodními partnery apod.

Design: Martin Surman

 

Podrobný popis v češtině

Více

Podrobný popis v angličtině

Více

Konstrukce a vybavení

Konstrukce

Konstrukce multifukčního modulu EVAN BOX je vyrobena ze svařovaných ocelových tenkostěnných profilů, které lze z důvodu snížení celkové hmotnosti alternativně nahradit profily z tenkostěnné nerezové oceli, případně hliníku.

Modul je krytován sendvičovým materiálem Bond o tloušťce 3mm, který je lepen na konstrukci průmyslovým lepidlem. Možné barevné varianty modulu vycházejí ze vzorníku Bondu v odstínech RAL a povrchových textur dle aktuálního katalogu výrobce.
Zobrazit více

Při využití v exteriéru může být multifukční modul EVAN BOX Outside vybaven krytováním s vnitřní tepelnou izolací, obdobně jako EVAN_BOX Outside Long, který vznikne aditivním spojením dvou modulů za sebou.

Při použití v interiéru může být multifukční modul EVAN BOX Inside vybaven krytováním s vnitřní akustickou izolací, obdobně jako EVAN_BOX Inside Double, který vznikne čelním spojením dvou modulů.

Evan_box konstrukce Fotogalerie a popis
Vybavení

Multifukční modul EVAN BOX je standardně vybaven posuvným oknem, výklopným pultem, úložnými prostory, polohovatelným kancelářským křeslem, osvětlením vnitřního prostoru, zásuvkami, ventilací a uzamykatelným vstupem.
Zobrazit více

Dle požadavků zákazníka může být vybaven osvětlením venkovního prostoru, vnějšími informačními LCD panely, fotovoltaickým panelem, vnitřní žaluzií, topným tělesem, integrovaným PC, WiFi vysílačem apod.

Multifukční modul EVAN_BOX je navržen s ohledem na jeho snadnou transportovatelnost, výškově stavitelná podnož, která umožňuje stabilizaci modulu na nerovném povrchu, může být alternativně nahrazena kolečky s aretací pro snadnější přepravu.

Evan_box vybavení Fotogalerie a popis