Nabídka


Naše nabízené služby

Můžeme Vám nabídnout tyto služby

Malé autobusy - konstrukce, výroba a prodej

Specializujeme se na výrobu malých autobusů tak, abychom vyhověli přání zákazníka. V naší nabídce najdete nízkopodlažní – lowfloorbus a turistické autobusy. Naší doménou jsou vyhlídkové autobusy - sightseeingbus a automobily - sightseeingcar, ale i terénní autobus - offroadbus. Námi vyrobené autobusy slouží v městské hromadné dopravě, cestovních kancelářích, veletržním areálu, sociálních organizacích a v expedicích.

Zobrazit více

Nástavby

V naší nabídce jsou nástavby na automobilové podvozky s kabinou. Jedná se o skříňové, valníkové a přepravníky automobilů. Vyrábíme je pro menší typy automobilů, cca do 6,5 t. Nabízíme přepravníky automobilů od firmy Morice Constructeur se kterou spolupracujeme.

Zobrazit více

Vestavby

Specializujeme se na vestavby sedadel ( zvýšení obsaditelnosti ) a lůžek do všech typů automobilů - vozidel kategorie M1, M2, M3, N1, N2, N3. Možnou součástí vestaveb je i úprava prostoru kabiny, a to položení podlahy, obklady stěn a stropu, popř. montáž topení, klimatizace a dalších doplňků. Také dílenské vestavby, vestavby pro prodej a pro speciální činnosti, např. požární automobil. Vše řešíme i legislativně.

Zobrazit více

Přestavby a stavby vozidel

Společnost Mave realizuje i přestavby a stavby vozidel. Stavíme podvozky a celé karoserie.

Zobrazit více

Navijáky a krytky matic

Vyrábíme držáky a navijáky - rezervního kola pro automobily, přívěsy a návěsy. Naviják je stavebnicového typu, změnou velikosti bočnic a upínacích desek pokrýváme všechny velikosti kol a upevnění. K navijákům dodáváme i kliku na navíjení.

Dodáváme plastové krytky na matice. Proti korozi a pro vzhled.

Zobrazit více

Plošiny

Vyrábíme ručně výklopné a výsuvné plošiny k nízkopodlažním autobusům. Plošiny po vyklopení slouží k najetí invalidního vozíku do autobusu. Zajišťujeme dodávky pro prvovýrobu, tak i pro náhradní díly a výměnu. Dodáváme pro autobusy, trolejbusy, tramvaje i vlaky. Společnost je certifikována společností TÜV pro ISO 9001:2009 a vlastní certifikát VUZ.

Zobrazit více

Spoilery a laminátové díly

Máme vyvinuté spoilery pod nárazník pro dodávková vozidla a pro naši výrobu autobusů si na našich formách necháváme vyrábět laminátové díly karoserie. Spoilery pod přední nárazník nabízíme k dodání. Také nabízíme ukázky dalších výrobků.

Zobrazit více

Evan_box

Unikátní multifunkční modul EVAN_BOX ve verzích pro jednu nebo dvě osoby nalezne široké uplatnění v řadě oblastí lidské činnosti.

Zobrazit více

Výbava a doplňky

Pro váš automobil Vám můžeme nabídnout množství doplňků, které zvyšují komfort cestování, umožňují upevnění a přepravu nákladu, zvyšují bezpečnost, ale i designové a tuningové doplňky.

Zobrazit více