Malé autobusy


Specializujeme se na výrobu malých autobusů

My a autobusy

Specializujeme se na výrobu malých autobusů tak, abychom vyhověli přání zákazníka. Proto v naší nabídce najdete autobusy s nástupní výškou 32 cm, tak i 140 cm, jednoduché i luxusní. Naší doménou jsou městské nízkopodlažní - lowfloorbus - a vyhlídkové - cabriobus - autobusy.

Námi vyrobené autobusy slouží ve městech v městské hromadné dopravě, cestovních kancelářích, letišti, veletržním areálu, ale i v expedicích.


Sightseeing buses + cars

Naše autobusy

Vyhlídkové autobusy – sightseeing buses

jsou určeny pro okružní jízdy centry historických měst, safari parků a zábavních parků. Vyrábíme je v provedení pro 9 až 34 cestujících + řidič + průvodce. M2 a M3. Zobrazit více

Jsou vybaveny shrnovací plachtovou střechou a velkými spouštěcími okny. Mohou být i v provedení bez oken, s prosklenou střechou, popř. úplně bez střechy. Tato řešení zajišťují cestujícím dokonalý kontakt s městem. Shrnovací střecha je v případě nepříznivého počasí natažena v několika málo vteřinách. Pro celoroční provoz jsou okna s izolačními dvojskly a autobusy jsou vybaveny výkonným topením.

Autobusy vybavujeme „automatickým průvodem" – toto zařízení umožňuje pro turisty „z ulice" výklad až v 25 jazycích, je plně programovatelné, možno i řiditelné GPS, a odstraňuje nutnost jednojazyčných skupinek s průvodcem.

 • Otevřené - ( bez oken, případně i bez střechy ) s mechanicky, nebo elektricky shrnovací plachtovou střechou, případně s boční plachtou proti dešti
 • Uzavřené - ( celoroční provoz ) s mechanicky, nebo elektricky shrnovací plachtovou střechou a s mechanicky, nebo elektricky spouštěcími okny.
 • Plovoucí – floating buses – speciální obojživelná verze vyhlídkového autobusu nabízí jak vyhlídkové jízdy městem, tak i vyhlídkovou plavbu řekou, nebo kanály, bez nutnosti přesedat z autobusu na loď.
Vyhlídkové autobusy – sightseeing buses Fotogalerie a popis
Vyhlídkové automobily- sightseeing cars

Devítimístné kabriolety M1, určené pro vyhlídkové jízdy městem, odvoz svatebčanů, nebo VIP hostů. Zobrazit více

Osvědčená značka automobilu, pohodlná luxusní sedadla, vysoká míra bezpečnosti díky tříbodovým pásům a specielně vyztužené karoserii. S obvodovým, nebo středovým rámem. S pevnou nebo shrnovací plachtovou střechou a elektricky spouštěnými okny. Klimatizace a přídavné topení umožňují celoroční provoz. Profesionální design, perfektní dílenské zpracování, doplňky z nerezu a madla z masivního dřeva. Kombinací potahů sedadel a čalounění a volbou barvy karoserie, je umožněno harmonické sladění celého vozidla dle přání odběratele. Řešení je chráněno průmyslovým vzorem.

Díky vyjímatelným sedadlům a podlahovým lištám, automobil nabízí možnost odvozu i vozíčkářů. Mimo naftový a benzinový motor je na výběr i ekologický pohon LPG, nebo elektropohon. S pevnou nebo shrnovací plachtovou střechou a elektricky spouštěnými okny. Klimatizace a přídavné topení umožňují celoroční provoz.

 • CiBus ENA – stavěný nízkopodlažní autobus, plně průchozí a průjezdný
 • Fiat Ducato CiBus - Částečně nízkopodlažní malý autobus vyrobený z plechového furgonu Fiat Ducato
 • MB Sprinter CiBus - Částečně nízkopodlažní malý autobus vyrobený z plechového furgonu MB Sprinter
Vyhlídkové automobily- sightseeing cars Fotogalerie a popis
Nízkopodlažní a městské autobusy

Pro usnadnění přepravy v centrech měst. Až 100% nízkopodlažnost a průchodnost. Malé, hbité a úsporné, s variabilním vnitřním prostorem. Varianty pro tělesně postižené a vozíčkáře. Dvou, případně třínápravové malé autobusy pro max. 28 osob a vozíčkář, nebo až 6 vozíčkářů s doprovodem. Možná je i kombinace s vyjímatelnými sedadly.

 • CiBus ENA
 • Fiat Ducato CiBus
 • MB Sprinter CiBus
Nízkopodlažní a městské autobusy Fotogalerie a popis
Shuttle bus

Osobní automobil vybavený jako malý autobus, 1+8 cestujících, je určen pro málo vytížené linky, nebo odlehlé části města, jak pro pravidelný provoz, tak i „ na zavolání „. Možnost kombinované přepravy cestujících tj. sklopná sedadla a s úpravou pro převoz vozíčkáře a těl.postiženého.

Shuttle bus Fotogalerie a popis
Turistické a příměstské autobusy
 • Stavíme je v základním provedení z plechového skříňového vozu typu Van – furgon, obvykle pro 12 – 19 sedících cestujících, popř. i stojící. Dle požadavku zákazníka na typ automobilu ( Fiat, MB, VW, Renault, atd. ).
 • Stavěná karoserie na podvozku s obsaditelností až 22 osob, popř. v kombinaci s přepravou až 6 vozíčkářů
Turistické a příměstské autobusy Fotogalerie a popis
Pracovní autobusy

Dříve přepravníky osob, neboli „ bednabusy „ . Jednoduché skříňové autobusy pro přepravu pracovníků v průmyslu a zemědělství.

Pracovní autobusy Fotogalerie a popis
Terénní autobusy

Turistické provedení pro výlety do náročného terénu, ale i pro expedice. Vyrábíme jak ze skříňového vozu 4x4 typu Van-furgon, tak i stavěnou karoserii na podvozku 4x4, možno i 6x6 a 8x8.

Terénní autobusy Fotogalerie a popis
Vyhlídkové vagonky/vláčky

Pro zákazníka jsme stavěli vyhlídkové vagonky k silničnímu vláčku. Nabízíme k dodání jak samotné vagonky, nebo nástavby na ně, tak i kompletní turistický vyhlídkový vláček.

Vyhlídkové vagonky/vláčky Fotogalerie a popis

Úpravy autobusů

Přestavby a dostavby již hotových autobusů

 • Dostavba sedadel, např. pro průvodce
 • Výměna sedadel za luxusnější, nebo speciální
 • Úpravy pro převoz těl.postižených a vozíčkářů
 • Vestavba nájezdových plošin, jak mechanických výklopných, tak elektrohydraulických
 • Dostavba topení
 • Montáž klimatizace
 • Montáž audio a video