Společnost Mave, spol. s r.o. Liptál

Společnost Mave byla založena v létě roku 1990. Patříme k několika nástavbářským firmám v Česku, které se zabývají stavbou malých autobusů.

 
Jsme menší firma rodinného typu  a sídlo máme ve Zlínském kraji – ve středu Moravy. Malé autobusy vyrábíme na podvozcích Iveco Daily,MB,WV a Fiat a to jak vestavbou do vanů, tak i stavbou prostorové karoserie. Vlastním vývojem jsme vyvinuli nízkopodlažní autobus Mave CiBus ENA pro městskou, příměstskou a sociální přepravu. Zákazníkům nabízíme také námi vyvinuté vyhlídkové autobusy do měst, které mají shrnovací otevírací střechu a spouštěcí okna.

Dále se zabýváme přestavbou užitkových automobilů na vícemístné,úpravami aut pro převoz vozíčkářů a dílenskými a jinými užitkovými vestavbami a stavbou speciálních vozidel.

Za dobu naší činnosti jsme si vybudovali okruh zákazníků, jak z řad konečných uživatelů, tak i dealerů, kteří oceňují naše kvalitní zpracování a včasné dodání. Máme kvalitní tým pracovníků, inovativního konstruktéra a spolupracujeme s profesionálním designérem. Jsme schopni se výrobně přizpůsobit zákazníkovi, nebo navrhnout i netradiční řešení. Na tomto webu najdete popisy a obrázky našich výrobků. Věříme, že po Vašem projeveném zájmu Vám budeme moci nabídnout některý z našich výrobků, který Vám bude vyhovovat výrobně i finančně.

Za Mave,spol.s r.o.
Martin Vrla
jednatel 

Identifikační údaje

Mave, spol.s r.o.
Liptál 164 , PSČ 756 31

: 00535630
DIČ: CZ00535630

zapsaná v obchodním rejstříku, vedeného Krajským soudem v Ostravě oddíl C, vložka 31 

Certifikáty, členství, ocenění

  • Mave, spol.s r.o. je členem Regionální hospodářské komory Zlínského kraje
  • Webroku 2010
  • Vodafone Firma roku 2010 - v této soutěži jsme byli mezi 10 finalisty Zlínského kraje

 

Nepřehlédněte

Vyzkoušejte elektromobil Tazzari ZERO , elektromobil GEM car a elektrický skútr Vectrix

Jezdit ekologicky a ekonomicky? ANO! S našimi elektromobily a elektroskútry. Čistý, tichý a levný provoz. Domluvte si zkušební jízdy. tel 777628329

Certifikát

zavedli jsme ČSN EN ISO 9001:2009

Certifikát společnosti Mave

Aktuality

Navštivte nás na veletrhu Rehaprotex Brno

27.4.2014

Upravený automobil Citroën Berlingo se zadní sníženou podlahou a nájezdovou rampou vystavujeme v Brně od 14 do 17.5.2013

Podvozky Xl Maxi pro Peugeot

27.4.2014

Dealerovi Peugeot jsme dodali XL podvozky stavěné z Boxera

Osobní automobil VW Crafter pro přepravu tělesně postižených

27.4.2014

VW Crafter M1Charita převzala automobil s pevnými a otočnosklopnými sedadly, nájezdovou rampou a s upevněním pro dva vozíky.

archiv