Úprava automobilu typu kombi

Přeprava jednoho vozíčkáře - vhodné pro rodiny a ústavy sociální péče

Úprava automobilu typu kombi-van , spočívá v úpravě zadní části vozidla a to snížením části podlahy mezi zadními koly, namontování sklopné nájezdové rampy, kotevních a upevňovacích prvků pro vozík a pro vozíčkáře. Vozíčkář je při přepravě zajištěn tříbodovým pásem, nebo speciálními ramenními popruhy. Dle typu vozidla a dle velikosti vozíku lze v automobilu přepravovat celkem 4 - 6 osob. Nejpoužívanější automobil pro tuto úpravu je Citroën Berlingo, nebo Peugeot Partner. Další jsou Renault Kango, Dacia Logan, VW Caddy, Fiat Doblo a další. Námi prováděné úpravy jsou schválené výrobcem, Ministerstvem dopravy ČR, mají evropskou homologaci. Je zaručená plná záruka na automobil od výrobce.

Speciální nabídkou jsou upravené automobily Citroën Berlingo a Peugeot Partner v provedení se sníženou podlahou v celém profilu auta a umožňující osobě na invalidním vozíku nájezd až k volantu a plné řízení automobilu. Je možnost převozu až tří vozíčkářů, nebo klasické sedadlo a vozíčkář.

Pro více informací nás kontaktujte na mobilu  777628329.

 

Nepřehlédněte

Vyzkoušejte elektromobil Tazzari ZERO , elektromobil GEM car a elektrický skútr Vectrix

Jezdit ekologicky a ekonomicky? ANO! S našimi elektromobily a elektroskútry. Čistý, tichý a levný provoz. Domluvte si zkušební jízdy. tel 777628329

Certifikát

zavedli jsme ČSN EN ISO 9001:2009

Certifikát společnosti Mave

Aktuality

Navštivte nás na veletrhu Rehaprotex Brno

27.4.2014

Upravený automobil Citroën Berlingo se zadní sníženou podlahou a nájezdovou rampou vystavujeme v Brně od 14 do 17.5.2013

Podvozky Xl Maxi pro Peugeot

27.4.2014

Dealerovi Peugeot jsme dodali XL podvozky stavěné z Boxera

Osobní automobil VW Crafter pro přepravu tělesně postižených

27.4.2014

VW Crafter M1Charita převzala automobil s pevnými a otočnosklopnými sedadly, nájezdovou rampou a s upevněním pro dva vozíky.

archiv